Aktualnie znajdujesz się na:

Powiaty i gminy

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

Dolnośląski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego

Zbigniew Domagała
pokój 2150 tel. 71 340 65 83
e-mail: z.domagala@duw.pl

sekretariat
Agata Cebula
pokój 2149
tel. 71 340 65 83
fax 71 340 68 68
e-mail: gk@duw.pl

samodzielne stanowisko do spraw planowania budżetu

starszy inspektor wojewódzki
Bartłomiej Szymecki

pokój 2151 tel. 71 340 62 63
e-mail: b.szymecki@duw.pl

 

Oddział Kontroli Geodezyjnej i Kartograficznej

Oddział Orzecznictwa i Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego

 kierownik oddziału
Małgorzata Gorgoń
pokój 2157 tel. 71 340 63 54
e-mail: m.gorgon@duw.pl

kierownik oddziału
Ewa Szafran

pokój 2154 tel. 71 340 60 41
e-mail: e.szafran@duw.pl

inspektor wojewódzki
Natalia Ceglarek
pokój 2140 tel. 71 340 65 83
e-mail: n.ceglarek@duw.pl

inspektor wojewódzki
Ewa Barczyk

pokój 2134a tel. 71 340 62 36

e-mail: e.barczyk@duw.pl

inspektor wojewódzki
Anna Dziakowicz
pokój 2140 tel. 71 340 69 90
e-mail: a.dziakowicz@duw.pl

inspektor wojewódzki
Katarzyna Bielicz

pokój 2134a tel. 71 340 68 00
email: k.bielicz@duw.pl

inspektor wojewódzki
Paulina Izdebska

pokój 2140 tel. 71 340 60 28

 

inspektor wojewódzki
Lidia Czapska

pokój 2153 tel. 71 340 66 53
email: l.czapska@duw.pl

inspektor wojewódzki
Norbert Piadyk

pokój 2140 tel. 71 340 60 28
e-mail: n.piadyk@duw.pl

inspektor wojewódzki
Monika Domańska

pokój 2134a tel. 71 340 66 62
e-mail: m.domanska@duw.pl

inspektor wojewódzki
Marietta Piętak

pokój 2140 tel. 71 340 60 94
e-mail:m.pietak@duw.pl

 

inspektor wojewódzki
Agnieszka Frydzińska

pokój 2153 tel. 71 340 64 77
e-mail: a.frydzinska@duw.pl

inspektor wojewódzki
Sylwia Porucznik

pokój 2151 tel. 71 340 67 98
e-mail: s.porucznik@duw.pl

inspektor wojewódzki
Olga Łuczyńska

pokój 2153 tel. 71 340 63 19
e-mail: o.luczynska@duw.pl

 

inspektor wojewódzki
Alina Zagajewska

pokój 2153 tel. 71 340 64 77
e-mail: a.zagajewska@duw.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
liczba wejść: 7491