Aktualnie znajdujesz się na:

Prezentacje

Rok 2016

Narada robocza Służby Geodezyjnej i Kartograficznej połączona z Konwentem Powiatów Województwa Dolnośląskiego - 17-18.10.2016r., Lasocin

W dniach 17-18 października 2016r. w Pensjonacie „Magda” położonym w Lasocinie (koło Dzierżoniowa) odbyła się narada robocza  Służby Geodezyjnej i Kartograficznej połączona z Konwentem Powiatów Województwa Dolnośląskiego.

Naradę prowadziła Pani Alicja Meusz - Dolnośląski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodeyjnego i Kartograficznego.

W trakcie spotkania poruszono następujące tematy:


Narada robocza Służby Geodezyjnej i Kartograficznej połączona ze Zgromadzeniem Związku Powiatów Województwa Dolnośląskiego - 20.06.2016r., Głogów

W dniu 20 czerwca 2016r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Głogowie odbyła się narada robocza Powiatowej Służby Geodeyjnej i Kartograficznej Województwa Dolnośląskiego.

Naradę prowadziła Pani Alicja Meusz - Dolnośląski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodeyjnego i Kartograficznego.

W trakcie spotkania poruszono następujące tematy:


Narada robocza Powiatowej Służby Geodezyjnej i Kartograficznej z dnia 17 lutego 2016r.

W dniu 17 lutego 2016r. w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu odbyła się narada robocza Powiatowej Służby Geodezyjnej i Kartograficznej zorganizowana przez Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego.

Naradę prowadził Pan Zbigniew Domagała – kierownik Oddziału Nadzoru Geodezyjnego i Kontroli.

W spotkaniu uczestniczyli geodeci powiatowi, przedstawiciele powiatowych i miejskich ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej oraz pracownicy Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej.

Poniżej zamieszczono prezentacje z omawianych na spotkaniu zagadnień:

 

liczba wejść: 2687